O nas

Adwokat Grażyna Tomanek – jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 1999r. została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach. Pełni funkcję wizytatora przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, a do jej obowiązków należy kontrola działalności innych adwokatów na terenie województwa śląskiego. Specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego oraz budowlanego.

Adwokat Damian Tomanek – jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aplikację adwokacką odbywał pod patronatem adwokata Leszka Piotrowskiego ( Wiceministra Sprawiedliwości, Posła i Senatora RP ) W 1999r. został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach. W 2007r. po raz pierwszy został wybrany do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, w której zasiada do dnia dzisiejszego. Jest również członkiem Komisji Etyki oraz członkiem Referatu Skarg i Wniosków przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem karnym, a w szczególności z europejskim nakazem aresztowania, a także w sprawach karnoskarbowych oraz budowlanych.